Uitslagen zondag

De uitslagen van de gereden XCO-wedstrijden op zondag 16 juli tijdens het KNWU NK Mountainbike 2017. Voor meer details verwijzen we je naar de site van de knwu.

Ter info: meest recente wedstrijd bovenaan, 1e wedstrijd van de dag onderaan

Funklasse heren (start 16:15 uur):

  1. Ike Janssen
  2. Redney Janssen
  3. Dennis de Vos
  4. Arno Hamers
  5. Kenny Bongers
  6. Andrea Plum
  7. Sander Bijkerk
  8. Frank Theys
  9. Valentijn van Boven
  10. Mark van Dijk
  11. Niels Bongers
  12. Dennis Kortenoeven
  13. Philipp Gante
  14. Ronny Huynen
  15. Quintin Schots
  16. Julien van Montfort
  17. Paul van de Wetering
  18. Ruben Singel
  19. Ingo Hilburger
  20. Yarince Martis
  21. Sander Lendemijer
  22. Dennis Brands
  23. Twan Baar
  24. Pieter Dijksterhuis

DNF  Dave van Duren
DNF  Jasper Stijnbruck
DNF  Joep van den Eijnden
DNF  Ronald van den Berg
DNF  Simon Mulders
DNF  Tijmen Pesselse

 

Beloften (start 13:17 uur):

1 David Nordemann
2 Marc Bouwmeester
3 Sam de Nijs
4 Perry van den Bos
5 Max van Hoorne
6 Stijn Appel
7 Bart Pennings
8 Randy de Beus
9 Tim Smeenge
10 Per Wiggers
11 Teus Ruijter
12 Vincent Kip
13 Lars van Uum
14 Micha Gankema
15 Mart Muskens
16 Martin Mijnten
17 Maikel Kleiboer
18 Simon Coopmans
19 Tjardo Withag
DNF Noah van Horen
DNF Kevin van der Pols
DNF Kjell van den Boogert

 

Elite mannen (start 13:15 uur):

1 Michiel van der Heijden
2 Hans Becking
3 Milan Vader
4 Thijs Zuurbier
5 Jasper Ockeloen
6 Frank Beemer
7 Erik Groen
8 Twan van den Brand
9 Thijs van Amerongen
10 Jeroen Boelen
11 Thom Bonder
12 Jeroen van Eck
13 Gerben Mos
14 Robbert de Nijs
15 Marcel Lommers
16 Remco Smits
17 Anne-Mark van der Vlag
18 Roy Beukers
19 Sjoerd Meijdam
20 Gijs Derksen
21 Juul van Loon
22 Vincent Tuls
DNF Bart Barkhuis

 

Nieuweling meisjes (start 11:33):

1 Puck Pieterse
2 Larissa Hartog
3 Fleur van der Peet
4 Dieke van Wilgen
5 Daphne de Vries
6 Mirte Klerkx
7 Danielle Quint
8 Jacobien Viveen
9 Lola Bakker

 

Junior vrouwen (start 11:32 uur):

1 Hannah van Boven
2 Manon Bakker
3 Julia Boschker
4 Aniek van Alphen
5 Sandy van der Pols
6 Violinde den Breeijen
7 Celine Klootwijk
8 Romana Carfora
9 Anouk van der Meijden
10 Melanie Viveen
11 Anne Marie Windhouwer
12 Dirkje Cox

 

Elite vrouwen (start 11:30 uur):

1 Anne Tauber
2 Anne Terpstra
3 Annemarie Worst
4 Sophie von Berswordt
5 Lotte Koopmans
6 Denise Betsema
7 Kiki van Asselt
8 Didi de Vries
9 Britt van den Boogert
10 Laura Turpijn
11 Linda ter Beek
12 Sanne Tent
13 Maaike de Heij
14 Laura van Regenmortel
15 Iris van der Pol
16 Esther van der Burg
17 Senna Feron
18 Irene Gerritsen
19 Linja de Jonge
20 Aimée Schoe
21 Rebecca Cornelisse
22 Jorien Kleinsman
23 Daniëlle Sluijter
24 Amber Boks
25 Rachelle Huberts
26 Joyce Timmerman
DNF Thamara Pijpers
DNF Lisanne Bouwmeester
DNF Karin Uyl

 

Junioren (start 10:00 uur):

1 Tim van Dijke
2 Mick van Dijke
3 Marten Haitjema
4 Menno Don
5 Rob Gambon
6 Jesse Bikker
7 Gijs Pennings
8 Siert Minkema
9 Lars van den Berghen
10 Kyro Geurts
11 Jelle Looijen
12 Stan van den Hanenberg
13 Ruben van der Stelt
14 Carlo van den Berg
15 Ramon Eikelboom
16 Bart Artz
17 Joppe de Vries
18 Niels van Uum
19 Demiz Hebing
20 Sander Jeunink
21 Damy Vader
22 Jelmer Brinkhuis
23 Marijn Vermue
24 Danyck Plas
25 Arne van der Vliet
26 Kees Kunkeler
27 Jeldert Withag
28 Jarmo Visser
29 Jelle Mulder
30 Niek Zijtveld
31 Marijn Heijneman
32 Anton Coopmans
DNF Bart Hazekamp
DNF Daan de Jong
DNF Thom van Riesen