Uitslagen zondag

De uitslagen van de gereden XCO-wedstrijden op zondag 27 augustus 2017 tijdens de SsangYong Benelux Cup Zoetermeer. Voor meer details verwijzen we je naar de site van de knwu.

Ter info: meest recente wedstrijd bovenaan, 1e wedstrijd van de dag onderaan.

Funklasse vrouwen (start 15:16 uur)

01 Maaike van Dijk
02 Mercedes Wittman

 

Funklasse mannen (start 15:15 uur)

01 Max de Jong
02 Max van Boven
03 Ronald de Jong
04 Sander Bijkerk
05 Peter van Dam
06 Valentijn van Boven
07 Claudio Cabaca
08 Sil Leek
09 Sander van der Geer
10 Mark Bennis
11 Heike van der Woerd
12 Frank van Engelenhoven
13 Thijs Meurs
14 Wessel Haeck
15 Ben Engelberts
16 Jan Verstegen
17 Hans ter Maten
18 Bert Meijerink
19 Robert Geerts
20 Ronald van den Berg
21 Max van Hateren
22 Paulus Brouwer
23 Stef Voermans
24 Wouter van der Eijk
25 Gerard te Hennepe
26 Dennis de Roode
27 Maikel de Boer
28 Ruud van Dongen
29 Simon Druif
30 Joris Ritsema
31 Bryan Arents
32 Tomas Sitar
33 Marnix Veerman
34 Dave van Duren
DNF Stijn Bijlard
DNF Bart Vonk
DNF Olaf Roest
DNF Klaas Huisman
DNF Ubbo Kuper
DNF Michiel Groothoff
DNF Roderik Bijlard

 

Elite/Beloften mannen (start 13:15 uur)

01 Sebastien Carabin
02 Nick van Pol
03 Erik Groen
04 Frank Beemer
05 Didier Bats
06 Sander Elen
07 Jason Bouttell
08 Jeroen Boelen
09 Sam de Nijs
10 Max van Hoorne
11 Emeric Traulet
12 Christopher Rothwell
13 Stijn Appel
14 Rob Vanden Haesevelde
15 Tim Smeenge
16 Remco Smits
17 Wout Roggeman
18 Marco Andres
19 Mart Muskens
20 Marcel Lommers
21 Randy de Beus
22 Emile Verhulst
23 Kenneth Coomans
24 Leonard Van Dessel
25 Bart Pennings
26 Maikel Kleiboer
27 Niels Verbruggen
28 Vincent Tuls
29 Mats Buning
30 Kevin van der Pols
DNF Ben Zwiehoff
DNF Pierre Colart
DNF Nick De Vries
DNF Thibaut Vaniet

 

Nieuwelingen meisjes (start 11:34 uur)

01 Puck Pieterse
02 Larissa Hartog
03 Dieke van Wilgen
04 Fleur van der Peet
05 Christa Nelck
06 Daphne de Vries
07 Jacobien Viveen
08 Lola Bakker
09 Mirte Klerkx
10 Tiany Thys

 

Junioren vrouwen (start 11:32 uur)

01 Hannah van Boven
02 Emma Terrigeol
03 Sandy van der Pols
04 Rune Debremaeker
05 Romana Carfora
06 Britt Segers
07 Laurine Boidequin
DNF Zoë Mulder
DNF Melanie Viveen

 

Elite vrouwen (start 11:30 uur)

01 Sophie von Berswordt
02 Denise Betsema
03 Maaike de Heij
04 Kiki van Asselt
05 Didi de Vries
06 Marquerite de Neve
07 Kim Bodemann
08 Lotte Van Thillo
09 Irene Gerritsen
10 Sanne Tent

 

Junioren mannen (start 10:00 uur)

01 Mick van Dijke
02 Marten Haitjema
03 Siert Minkema
04 Jesse Bikker
05 Owen Valcke
06 Kyro Geurts
07 Joppe de Vries
08 Bruno Van Duyse
09 Rob Gambon
10 Ronan van den Put
11 Jens Vanecht
12 Demiz Hebing
13 Arno Van Duyse
14 Bas Martijnse
15 Ruben van der Stelt
16 Damy Vader
17 Stan van den Hanenberg
18 Gijs Pennings
19 Jason de Graeve
20 Kobe Bleux
21 Jelle Looijen
22 Jelmer Brinkhuis
23 Arne van der Vliet
24 Geoffrey Leturcq
25 Nico Polfliet
26 Menno Don
27 Jasper Lauwers
28 Thom van Riesen
29 Kenzo Felix
30 Sander Thienpont
31 Marijn Vermue
32 Danyck Plas
33 Maas van der Meer
34 Brian de Graeve
35 Andrej Komora
DNF Nicolas Rome
DNF Tim van Dijke