Uitslagen zaterdag

De uitslagen van de gereden XCO-wedstrijden op zaterdag 26 augustus 2017 tijdens de SsangYong Benelux Cup Zoetermeer. Voor meer details verwijzen we je naar de site van de knwu.

Ter info: meest recente wedstrijd bovenaan, 1e wedstrijd van de dag onderaan.

Masters 30+ (start 15:30 uur)

01 Mattijn Motshagen
02 Patrick Tas
03 Jef Bertels
04 Bart Boeckmans
05 Martin Pakvis
06 Simon Apperloo
07 Patrick Vermeire
08 Frits van Lieshout
09 Arjan Leenstra
10 Dennis Franken
11 Benoit Vandamme

 

Nieuwelingen jongens (start 14:15 uur)

01 Milan Ziemerink
02 Lukas Malezsewski
03 Niek Hoornsman
04 Robin Ferket
05 Bastiaan van Dijk
06 Paul Snip
07 Sam Stolk
08 Scott Baijs
09 Lars van Ark
10 Ibe Delbaere
11 Kobe Peeters
12 Gijs Grol
13 Kjell Roerbag
14 Chris van Stralen
15 Frits Biesterbos
16 Lance Bruynseels
17 Jonkeau Antoine
18 Stef Hendriks
19 Ole Schonholz
20 Finn Canton
21 Nick Bruyninckx
22 Sieben Roggeman
23 Nard Sinke
24 Alan Roedoe
25 Nick Ruigrok
26 Mike Deutekom
27 Eric Spoolder
28 Brent Demaerel
29 Yvar Kortleve
30 Yannick Onrust
31 Beau de Wijn
32 Benjamin Muth
33 Martijn Steenblok
34 Jesper van der Valk
35 Carl Pelders
36 Samuel Bulbo
37 Tom Terrigeol
38 Joël Nederveen
39 Arvin Bloem
40 Rens Rosbenders
41 Jeroen Hemeryck
42 Zinni van Looy
43 Jord Hornstra
44 Daan Verhappen
45 Binck Burger
46 Wout Dehaes
47 Tim de Winkel
48 Lennart Boekestijn
49 Sem Bekkers
50 Goof Poelman
51 Bas Vermeer
DNF Perry Wit
DNF Wout Daems
DNF Dylan Evers

 

Funklasse jeugd 08-10 jr (start 13:45 uur)

01 Mads Teunissen van Manen
02 Mae Cabaca
03 Cas Timmermans
04 Sam van der Drift
05 Morris van der Dussen
06 Pascal Cutler
07 Justen Hauser
08 Joy den Braver
09 Floortje de Vries
10 Tim Bennis
11 Teun Rozendaal
12 Nanet Huising
13 Jurgen den Harder
14 Michelle Druif
15 Splinter van Hoff
16 Thijs van den Brink
17 Floris van Hartskamp
18 Ruben Weijers
19 Tim Verwolf
20 Pieter Westbroek
21 Mads Gerritsen
22 Cas Krebbers
23 Benthe van Haasteren
24 Dave Boekestijn
25 Kaj Roeling
26 Tycho Drogt
27 Nora van der Dussen
28 Rens Kalsbeek

 

Funklasse jeugd 11-12 jr (start 13:15 uur)

01 Sam van Herk
02 Mika Vijfvinkel
03 Lars Wit
04 Antoine Quint
05 Lauren Molengraaf
06 Tim Sondermeijer
07 Job Weijdema
08 Daan Schoofs
09 Feiko van der Dussen
10 Timo Gerritsen
11 Casper van Hartskamp
12 Fabian Groenhuizen
13 Troy Baijs
14 Jitze Bollens
15 Annika Spoolder
16 Elena Poppelaars
17 Loek van Hoof
18 Carmen Ziemerink
19 Amy Kox
20 Sjors Lugthart
21 Mauro Ambrawo
22 Benjamin den Breejen
23 Collin Westbroek
24 Ingo Thys

 

Funklasse jeugd 13-14 jr (start 12:30 uur)

01 Chris van Dijk
02 Menno Huising
03 Mika Bouman
04 Coen Donker
05 Bart Kortleve
06 Rens Teunissen van Manen
07 Cas Jansen
08 Michael Boers
09 Sam Struwer
10 Bas van der Burg
11 Mat van Gorp
12 Mitch ter Laak
13 Pepijn van Elzakker
14 Meine Keuning
15 Brian de Vries
16 Omar Koudijs
17 Morris Gruiters
18 Daan van Lulling
19 Twan  van Gemert
20 Kane Reekers
21 Bibi Verzijl
22 Annemoon van Dienst
23 Jim Struwer
24 Noa Stolk
25 Jardy van der Burg
26 Jelmer Bos
27 Leroy van Boven
28 Pepijn Veenings
29 Nick Klijn
30 Sem Kroonen
31 Jelmer Bassa
32 Xander Drogt
33 Sarah van Veldhuizen
34 Serena van Schijndel
35 Sven Noorderijk
36 Mathijs van Dijk
37 Lise Korf
DNF Ruben Kortleve
DNF Diederik Fobbe

 

Masters 50+ (start 10:47 uur)

01 Ronny Geerts
02 Frans Viveen
03 Claude Gentiel Derveaux
04 Ron Mourik
05 Bert Pesselse
06 Rik Bisschop
07 Jack Piels
08 Toon Schoonderbeek
09 Jaco van der Eijk
10 Cor van Tuyl
11 Aad Treurniet
12 Gerrit Kok
13 André Sasbrink
14 Marinus Dijkman
15 Marti Maas
16 Martin Romeijn
17 Geoffrey Robinson
18 Marcel van der Pols

 

Masters 40+ (start 10:45 uur)

01 Kurt Tempst
02 Gerrit Delfosse
03 Maikel Govaarts
04 Erik Dekker
05 Micha de Vries
06 Vincent Bulbo
07 Rick van den Hanenberg
08 Mark Donne
09 Jan van Soest
10 Gerrit Visser
11 Mario Meert
12 Rick van Dijk
13 Alex Roedoe
14 Nick Van de Perre
15 Ruben Mijnsbergen
16 Roel van Leeuwen
17 Ronny de Vries
18 Arjan Broekema
19 Tijs van Gemert
20 Jeroen Teunissen van Manen
21 Marcel Boschker
22 Gerry de Bruyn
23 Patrick Tas
24 Peter Nielen
25 Marco Bloem
26 Rolf de Jong
27 Bertie de Vree
28 Aubin Borsu
29 Barry van Wichen
30 Ton de Haan
31 Djago Ambrawo
32 Arnold Baijs
33 Antonie van Doornik
34 David Thörig
35 Guus van Gemert
DNF Stijn Boek

 

Amateurs/Sportklasse (start 09:15 uur)

01 Arne Tureluren
02 Wim de Bruin
03 Maarten Visker
04 Wim Mertens
05 Stef Houdmeyers
06 Robin Vervloessem
07 Niels van Pol
08 Ries Leeuwestein
09 Kamiel Van Dessel
10 Guido van Tuijl
11 Yoni Brouckmans
12 Jef Beyens
13 Christian van Wamelen
14 Michaël De Baerdemaeker
15 Rob van der Heijden
16 Dennis de Bijl
17 Frank Staals
18 Jimme de Haan
19 Mark van der Heijden
20 Noa Romeijn
21 Jeffrey Huisman
22 Stef Brands
23 Roeland Vlieger